Jak budować bogactwo pracując na stanowisku poniżej swoich kwalifikacji?

W obecnej sytuacji gospodarczej mnóstwo ludzi jest zmuszonych do pracy na stanowiskach poniżej swoich kwalifikacji, ponieważ to jedyny sposób na zarabianie pieniędzy jaki mogą znaleźć. Praca na takim stanowisku nie przekreśla jednak twoich planów na świetlaną przyszłość. Jeżeli masz pracę, o której zawsze marzyłeś to ten artykuł może nie być dla Ciebie. Pracując na stanowisku poniżej swoich kwalifikacji nie powinno być Ci z tego powodu przykro. Negatywne nastawienie nigdzie Cię nie zaprowadzi. Ciesz się tym, że masz pracę, bo niektórych częściach świata ludziom brakuje jedzenia wody i są nękani przez choroby.

Jeżeli marzy Ci się zostanie bogatym musisz znaleźć sposób na odkładanie pieniędzy. Nawet pracując na niezbyt dobrze płatnym stanowisku poniżej swoich kwalifikacji możesz odkładać pieniądze odpowiednio dostosowując swój styl życia. Niezależne myślenie i trzymanie się planu jest tym co poprowadzi Cię do sukcesu, a nie do porażki.

Wydawanie pieniędzy przychodzi bardzo łatwo. Potrzeba naprawdę silnego charakteru do dokonywania mądrych finansowo decyzji. Bądź dumny z tego, że nie ulegasz wpływom mediów mówiących Ci co i kiedy powinieneś nabyć. Jeżeli będziesz potrafił to zrobić to znajdziesz się wśród 5 % populacji, która jest w stanie nie ulegać wpływom innych i myśleć niezależnie. Przeciętna osoba jest zaprogramowana przez reklamy na kupowanie rzeczy czy usług, które wmówiono jej, że ich potrzebuje. Jedyne czego chcą te korporacje to twoje pieniądze i przeciętna osoba wydaje się być więcej niż gotowa je dać.

http://www.pomnazanie-pieniedzy.pl/cashflow.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *